'Lisice' izbacile Liverpul iz Kupa, Grujić igrao

Izvor: B92, OK Radio - Svetski sport - Sreda 20.09.2017 - 08:51

Liverpul je završio takmičenje u trećem kolu Liga Kupa pošto je Lester na King Pauer stadionu bio bolji od Redsa rezultatom 2:0 (0:0).

Jirgen Klop je izveo kombinovani sastav FOTO: Getty Images

Jirgen Klop je izveo kombinovani sastav, a čitav meč odigrao je srpski fudbaler Marko Grujić, koji je u 57. minutu zaradio žuti karton.

'Lisice' su povele u 65. minutu preko Okazakija, da bi Slimani fantastičnim golom u 78. minutu postavio konačan rezultat.

Drugi srpski fudbaler Lazar Marković čitav meč je presedeo na klupi.

U ostalim mečevima Kristal Palas je pobedio Hadersfild sa 1:0 preko Bakari Sakoe, a Luka Milivojević odigrao je 90 minuta za pobednički tim.

Stouk je ispao od Bristol Sitija – 2:0, dok je Vest Hem pobedio Bolton sa 3:0.

Fudbaleri Totenhema i Svonsija ostvarili su sigurne pobede.

Pevci' su na svom terenu bili bolji od Barnslija sa 1:0, a gol odluke postigao je Dele Ali u 65. minutu.

Svonsi je na "Madejski stadionu" savladao Riding rezultatom 2:0, a oba gola postignuta su u drugom poluvremenu.

‘Labudovi’ su poveli u 52. minutu pr
eko Alfija Mosona, a konačan rezultat postavio je Džordan Aju sedam minuta pre kraja utakmice.