19 medalja za karatiste Vranja

Lokalni sport - Sreda 21.10.2015 - 14:11

Karate klub Vranje osvojio je 19 medalja u katama i borbama na turniru “Bušido kup Leskovac 2015”.

Vranjanci osvojili čak devt zlatnih medalja. Foto: Karate klub Vranje FB Vranjanci osvojili čak devt zlatnih medalja. Foto: Karate klub Vranje FB
Devetoro karatista Vranja osvojilo je 9 zlatnih, dvoje njih srebrne, dok se osmoro okitilo bronzanim medaljama.

Na ovom takmičenju učestvovalo je 37 klubova iz Srbije, Crne Gore i Makedonije sa preko 500 takmičara.

U disciplini kate, prva mesta pripala su Jovani Misirlić, Bogdanu Stojkoviću i Davoru Bundalu, dok su u borbama zlatne medalje osvojili Merilinda Pejčić, dve Anđela Petrović, Tamara Misirlić, Melanija Stojilković i Milan Veselinov.