Arsić i Stajić “razbili” Jagodinu

Lokalni sport - Sreda 15.10.2014 - 09:15

Vranje – Kadeti Dinama pobedili su, u 8. kolu kadetske lige regiona istočne Srbije, drugu ekipu Jagodine u gostima, sa 3:2 i nastavili seruju uspeha.

Kadeti Dinama, Foto - FB Kadeti Dinama, Foto - FB

Mladi vranjski fudbaleri, koje predvodi Dragan Mladenović Daci, bili su bolji tokom cele utakmice, više su želeli pobedu od gostiju i nakon velike borbe do tri boda stigli u drugom poluvremenu golom Miljana Stajića.

Sudija Saša Vasić iz Jagodine sa svojim pomoćnicima dobro je odsudio utakmicu.

Golove za kadete Dinama postigli su: Arsić u 18. i 62. i Stajić u 73. minutu, a za Jagodinu Najdanović u 26. i 86. minutu.

Nakon 8. kola kadeti Dinama su na 1. mestu sa 19 osvojenih bodova.
Za kadete Dinama nastupli su: Stefan Dodić, Bogdan Ristić, Igor Krstić, Miljan Stajić, Nikola Milenković, Vukašin Cvetković, Stefan Jevtić, Aleksa Jovanović, Aleksandar Arsić, Marko Hristić, Vasilije Spasić.

Igrali su još: Luka Đorđević, Luka Arsenović, Miloš Tomić, Viktor Nikolić i Jovan Đorđević.
Dinamo (Vranje)    8    6    1    1    21:8    19
Radnički (Pirot)    8    6    1    1    15:8    19
Real Niš    7    6    0    1    17:6    18
OFK Topličanin (Prokuplje)    7    5    1    1    23:6    16
Radnički 2 (Niš)    8    5    1    2    12:12    16
Jagodina 2    8    5    0    3    21:12    15