Bežanija nadigrala Dinamo

Lokalni sport - Ponedeljak 09.11.2015 - 09:02

Utakmicu 13. kola Prve lige Srbije, fudbaleri Dinama iz Vranja poraženi su a gostovanju od ekipe Bežanije sa 3:0.

Dinamo dao autogol. Foto. Sportski savez. Dinamo dao autogol. Foto. Sportski savez.
Domaći fudbaleri su prednost stekli već u 10. minutu pogodkom Nenada Lukića iz penala.

Fudbaler Dinama Nikola Vujanac u 31. minutu uvećao je prednost domaćina autogolom.

Konačan rezultat postavio je Nemanja Matović u 89. minutu.

Posle 13. kola Dinamo je na 12. mestu na tabeli sa 15 bodova, a u narednom kolu gostuje ČSK Pivari iz Čelareva.