BSK namučio Slogu

Lokalni sport - Četvrtak 27.03.2014 - 10:03

Vranje - Fudbaleri BSK iz Bujanovca izgubili su, u 18. kolu Niške fudbalske zone, u Leskovcu od ekipe Sloge sa 1:0 i namučili favorita koji se bori za sam vrh tabele.

FK BSK FK BSK

Golman Vidosavljević savladan je tek u 25. minutu kada je na asistenciju Đukića, kapiten Đorđević majstorski reagovao i petom prosledio loptu u desni donji ugao.

Rade Aleksić, trener Bujanovčana zadovoljan  je igrom svojih fudbalera, ali ne i rezultatom.

- Igrali smo bez dva ključna igrača, Krstića i Džemailjija, ali to ne opravdava poraz. Nismo iskoristili svoje šanse i zasluženo smo izgubili. Okrećemo se narednoj utakmici kada nam dolazi “fenjeraš”, ekipa Pukovca.

Iako mnogi misle da smo unapred uknjižili tri boda smatram da neće biti nimalo lako. Ako želimo pobedu moramo da damo maksimum i utakmicu odigramo krajnje profesionalno od prvog do zadnjeg minuta – kaže za OK Radio Aleksić.

FK SLOGA (Le) - BSK Bujanovac 1:0 (1:0)

Leskovac. Strelac: M. Đorđević u 25. minutu, Igralište pod Hisarom, Gledalaca: 200, sudija: Milan Jovanović (Aleksinac), Žuti kartoni: Cvetanović (Sloga), Đorđević (BSK).

Sloga: Janaćijević, Marinković, Krstić, Trajković, Zdravković, Bojat, Mitrović, (Cvetanović), Đorđević, Mladenović, Stanojević (Jocić), Đukić.

BSK Bujanovac: Vidosavljević, S. Stojanović, V. Stojanović, Krstić, I. Tasić, Jovanović, Dimić, Stojković, Ristić (Đorđević) Mitić (A. Stojanović) i Milić.

Igrač utakmice:Miodrag Đorđević (Sloga)