Đerdap nadigrao JUG

Lokalni sport - Utorak 24.11.2015 - 09:43

U 6. kolu Druge regionalne lige grupe Istok, košarkaši Juga iz Vranja izgubili su u Kladovu od Đerdapa sa 70:64.

Bolja igra Đerdapa od samog starta utakmice. Foto: Sportski savez Bolja igra Đerdapa od samog starta utakmice. Foto: Sportski savez
Pobednik je odlučen još u prvom poluvremenu gde je domaćin prikazao bolju igru i zasluženo dobio prvu četvrtinu sa 15:9.

Na poluvremenu je bilo 32:23 za Đerdap i već se nazirao pobednik.

U trećem periodu vrnjski košarkaši su uspostavili ravnotežu u igri i on je završen nerešenim rezultatom 19:19.

Jug je dobio zadnju četvrtinu sa 22:19, ali to nije bilo dovoljno da se dostigne prednost Đerdapa.

Jug je tako zabeležio i treći poraz u šampionatu i uz tri pobede nalazi se na 6.  mestu na tabeli od ukupno 10 timova.

U narednom kolu Jug dočekuje u Vranju ekipu Vukova iz Merošine.