Dinamo pobedio Radnički

Lokalni sport - Četvrtak 16.04.2015 - 08:32

FK Dinamo iz Vranja pobedio je Radnički iz Pirota sa 2:1 u 21. kolu Srpske lige Istok pred 3.000 navijača na stadionu "Jumka”.

Sa ranijih utakmica, foto: Arhiva OK Radio Sa ranijih utakmica, foto: Arhiva OK Radio

Oba pogotka za Dinamo postigao je Nenad Đurđević u 13. i 88. minutu. Jedini pogodak kojim su gosti poveli postigao je Momić u drugom minutu.

- Derbi prvenstva Srpske lige Istok protekao je u odličnoj atmosferi bez problema, u rangu višeg nivoa takmičenja – ocenjuje Marjan Đorđević, sekretar FK Dinamo.

Đorđević kaže da je utakmica za obe ekipe po broju šansi bila izjednačena.

Dinamo je učvrstio prvu poziciju sa četiri boda prednosti u odnosu na ekipu Radničkog iz Pirota.

Po završetku utakmice fudbaleri Dinama slavili su pobedu sa navijačima.