Dinamo slavio u Negotinu

Lokalni sport - Ponedeljak 08.09.2014 - 18:08

Vranje - Fudbaleri Dinama savladali su, u 4. kolu Srpske lige “Istok”, u Negotinu ekipu Hajduk Veljka, sa 2:1 i uknjižili važne bodove u trci za prvo mesto i prelazak u Prvu ligu.

FK Dinamo FK Dinamo

Dinamo je došao u vođstvu u 15. minutu. Simonović je krenuo sa loptom od sredine terena, u solo prodoru prošao nekoliko

igrača, ušao u šesnaesterac i golman domaćih Stefanović je bio nemoćan.

Na 2:0 povisio je Miloš Kostić, nakon skraćenog kornera u velikoj gužvi najbolje se snašao i ugurao loptu u gol.

Domači fudbaleri malo su toga pokazali, do počasnog pogotka doli su nakon dosuđenog jenanesteca u 55. minutu. Siguran izvođać bio je Bogolsovski.

Dinamo je do kraja utakmice propustio još nekoliko izrazitih prilika.

Ekipa Dinama je trenutno na 5. mestu sa 9 osvojenih bodova iz 4 odigrane utakmice.

U narednom kolu, Vranjanci dočekuju ekipu Sloge iz Despotovca.

Protiv Hajduk Veljka za Vranjance su nastupli: Jevtić, anđelković (Krstić), Stojanović, Z. Stanković, Miloš Kostić, Videnović,

Marko Kostić, Stojiljković, Ž.Stanković, Simonović, Vojinović, Petrović (Lazarević).