Dinamu konačno bod na strani

Lokalni sport - Ponedeljak 03.10.2016 - 14:55

U meču 8. kola Prve lige Srbije, Dinamo iz Vranja je u Beogradu osvojio bod protiv bivšeg superligaša OFK Beograda.

Dramatičan meč na Karaburmi. Foto: SSGV Dramatičan meč na Karaburmi. Foto: SSGV

Rezultat je posle punih 94 minuta glasio nerešeno 3:3. OFK Beograd  poveo je već i u 6. minutu preko Tufegdžića.

U 13. minutu bilo je već 2:0 za Beograđane, a strelac  drugog gola bio je Gigić.

U sledećem napadu Dinamo je smanjio rezultat preko Stojkovića.

Trener Dinama Dragan Antić, nezadovoljan igrom pojedinih igrača, izvršio je sve tri izmene već u 35. minutu prvog poluvremena.

Simova je zamenio Zucović, Stavrića Đorđević, a umesto Veličkovića ušao je Janković.

U 51. minutu povredio se Zucović pa je vranjski tim igrao skoro 40 minuta sa igračem manje u polju.

Đorđević je izjednačio na 2:2 u 73. minutu. Duronjić pogodio u 90. minutu za vođstvo OFK Beograda , da bi u nadoknadi vremena, Stojković iz penala doneo bod  Dinamu.

U 9. kolu u Vranje dolazi Budućnost iz Dobanovaca.