ISTORIJA UŽIVO: Radnik otkinuo bod Partizanu

Lokalni sport - Sreda 14.10.2015 - 22:26

Vranje - Fudbaleri Radnika iz Surdulice postigi su jedan od najvećih uspeha u 80 godina dugoj istoriji kluba, jer su na svom terenu uzeli bod aktuelnom prvaku Srbije Partizanu.

Detalj sa utakmice, zvanična strana FK Partizan Detalj sa utakmice, zvanična strana FK Partizan

Utakmica je završena 2:2 (O:2) posle velikog preokreta Radnika u drugom poluvremenu.

Strelci za Partizan u 8. i  33. minutu bili su Stefanović i Božinov, a rezultatski preokret  usledio je posle golova Stankovića u 57. i 71. minutu.

Do kraja meča Partizan je na sve načine pokušao da u finišu utakmice stigne do pobede, ali akcije su se završavale bez pogotka.