JAO! Dinamo ponovo pao!

Lokalni sport - Subota 26.09.2015 - 21:04

Dinamo iz Vranja još jednom se poražen vraća sa gostovanja, ovoga puta iz Bačke Palanke.

Detalj sa utakmice FOTO Žurnal/V. Marković Detalj sa utakmice FOTO Žurnal/V. Marković

Vranjanci su od tamošnje Bačke izgubili sa 2:0, a oba gola postignuta su u prvom poluvremenu. Strelci su bili Čeković u 20. i Milovac u 39. minutu.

Prema izveštajima prisutnih na utakmici, iizmeđu dva tima bila je očigledna razlika u klasi u korist domaćina, a najbolji na terenu bio je golman Dinama Nikola Vujanac.

Dinamo je igrao u sastavu Vujanac, Anđelković, Radovanović, Miović, Milenković, Janićijević, Ljubomirac, Kostić, Popović (od 80. Đakovac), Baljak (od 88. Nestorović), Marselin (od 22. Vignjević).