JUG bolji od BSK

Lokalni sport - Četvrtak 05.11.2015 - 09:36

U poslednjoj utakmici 3. kola Druge regionalne lige Istok, košarkaši Juga iz Vranja savladali su na domaćem terenu BSK Junior iz Bujanovca sa 75:60.

Jug nadigrao komšije. Foto: Sportski savez Jug nadigrao komšije. Foto: Sportski savez
Iako su gosti iz Bujanovca imali prednost na poluvremenu od 36:30, Jug je u trećoj četvrtini, koju je dobio  sa 23:5 preokrenuo rezultat u svoju korist.

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Antić sa 16 i Petrović sa 15 poena.

U gostujućem sastavu najefikasiji su bili Stevanović sa 14 i Popović sa 13 postignutih poena.

Jug je sa pet bodova na 3. mestu na tabeli, a u narednom kolu gostuje Vlasotincu, koje ima maksimalnih šest bodova i nalazi se na 2. mestu.