JUG poražen u Vlasotincu

Lokalni sport - Utorak 10.11.2015 - 10:13

U meču četvrtog kola Druge regionalne lige - Istok košarkaši Juga iz Vranja pretrpeli su drugi poraz u prvenstvu u Vlasotincu od istoimene ekipe rezultatom 73:57.

Dve pobede i dva poraza Juga. Foto: Sportski savez Dve pobede i dva poraza Juga. Foto: Sportski savez
Jug je pružio žestok otpor ekipi Vlasotinca, koja je lider na tabeli.

Jug je vodio u prvom poluvremenu sa 6 poena razlike.

Treća četvrtina je presudila i ona je bila najgora od svih na meču za oba tima.

Pet minuta treće četvrtine ni jedna ekipa nije postigla koš.

Onda su domaći košarkaši ubacili nekoliko trojki, a igrači Juga su prvi koš postigli iz jednog iskorišćenog slobodnog bacanja na dva i po minuta pre kraja treće četvrtine.

Jug u dosadašnjem prvenstvu ima dve pobede i dva poraza, a u narednom kolu domaćin je Hajduk Veljku iz Negotina.