Kalča odneo tri boda iz Vranja

Lokalni sport - Subota 25.10.2014 - 07:52

Vranje – Futsaleri kluba malog fudbala Vranje izgubili su, u 5. kolu Prve futsal lige Srbije, na svom parketu od lidera na tabeli ekipe Kalče iz Niša, sa 3:1 i razočarali svoje verne navijače.

KMF Vranje KMF Vranje

Utakmica je porotekla u jakom ritmu, donela interesantan fudbal, otvorenu igru sa mnogo šansi u kojoj su se bolje snašle Nišlije zahvaljujući, pre svega, boljoj fizičkoj spremnosti.

Vranjanci su prvo poluvreme rešili u svoju korist 1:0, golom Danijela Stošića nakon proigravanja od strane kapitena Predraga Nikolića.

U drugom poluvremenu, mnogo šansi na obe strane, ali su Nišlije pokazale kvalitet više i za dva minuta, u 26. i 28, preko Ilića stigle  do nedostižnih 3:1.

Futsaleri Vranja su pri dnu tabele sa četiri osvojena boda.

U narednom 6. kolu gostuju ekipi Novog Pazara.

Rezultati 5. kola: SAS Maksbet -    Fontana 8:5, Bečej – Vintersport 5:5, Kopernikus – Mungosi 6:1, Nova Pazova - Novi Pazar 3:3, Smederevo – Ekonomac 7:3, Vranje – Kalča 1:3.
Kalča    5    4    0    1    20:6    12
Smederevo    5    4    0    1    20:11    12
Kopernikus    5    3    1    1    21:14    10
Ekonomac    5    3    1    1    14:10    10
Bečej    5    3    1    1    15:16    7
Vintersport    5    1    3    1    19:18    6
SAS Maksbet    5    2    0    3    19:21    6
Nova Pazova    5    1    2    2    11:18    5