Lužnica prejaka za Anđele

Lokalni sport - Četvrtak 18.09.2014 - 08:10

Vranje – Fudbaleri vranjskog Garnizona Nebeskih Anđela izgubili su, u 5. kolu fudbalske zone Jug, na svom terenu od iskusnije ekipe Lužnice iz Babušnice, sa 2:1.

Foto; Nebeski Andđeli - Stanimirović- FB Foto; Nebeski Andđeli - Stanimirović- FB

Kiša i težak teren ba bazi Jug Vojske Srbije omeli su igrače oba tima da pruže svoj maksimum.

Ekipa Lužnice je rano došla u vođstvo preko Petroviča u 6. minutu,. a izjednačio je Stanimirović u 30. minbutu, nakon solo prodora kada je krenuo od sredine terena ušao u šesnaesterac gostiju i  savladao nemoćnog golmana.

Pobedonosni gol za goste postigao je iskusni Videnović u 73. minutu nakon grube greške odbrane domaćina.

Sudija Milan Krstić iz Leskovca sa svojim pomoćnicima dobro je odsudio utakmicu. .

Za Nebeske Anđele su nastupili: V. Popović, Ristić, Filipović, Aleksov, Nešić, Trajković, Stanimirović, M. Jovanović (N. Jovanović), Mladenović, Stojković i Mitić.