Male šanse za opstanak futsalera

Lokalni sport - Subota 07.03.2015 - 08:05

Vranje - KMF Vranje izgubio je od ekipe Nove Pazove sa 6:4 u 14. kolu Prve futsal lige Srbije.

Goran Jović Beli trener KMF Vranje nezadovoljan je igrom  futsalera, jer poraz umanjuje šanse za opstanak u ligi.

- Na poluvremenu smo vodili 2:1, slabo smo igrali, a peh je bila i povreda kapitena Predraga Nikolića, već u petom minutu utakmice. Ona je doprinela porazu  – kaže Jović.

Naredni meč u nastavku šampionata futsaleri igraju sa ekipom Mungosa iz Zemuna na svom terenu.

Jović kaže da matematički, KMF Vranje 90 odsto preti ispadanje iz  Prve futsal lige Srbije.