Morava slavila u Trnovcu

Lokalni sport - Subota 12.04.2014 - 08:46

Vranje - Fudbaleri Morave iz Vladičinog Hana savladali su, u 2. kolu fudbalskog kupa Pčinjskog okruga, u Trnovcu ekipu Ternoci sa 2:1, poluvreme 0:0.

FK  Pčinjskog okruga FK Pčinjskog okruga

Domači fudbaleri poveli su golom Vasfia Jusufia u 65. minutu, a Hančani su do pobede stigli golovima Dragana Đokića u 75. i Miloša Kostića u 88. minutu.

FK TERNOCI – FK MORAVA 1:2

Trnovac. Gledalaca: 200, Sudija: Nikola Ničić (Vranje), Pomoćnici: Marko Pešić (Vranje), Vlada Stanković (Vranjska Banja).

Stelci: 1:0 - Jusufi u 65, 1:1 – Đokić u 75, 1:2 – Kostić u 88. minutu, Žuti kartoni: Aćifi (Ternoci).

Ternoci: Junuzi, Ramizi, Kamberi, Avdiji (od 60. Saćipi), Dželjadini (od 60. Aćifi), Salihi,  Amidi, H. Bajrami (od 46. Sulejmani), M. Bajrami, Jusufi, Jakupi.

Morava: R. Petrović (od 55. Đorđević), M. Petrović, Petković, Mladenović, Tasić, Ristić, Kostić, Antić, Pavlović, Stanković )od 70. Veličković), Đokić.

Rezultati 2. kola fudbalskog kupa Pčinjskog okruga: Ternoci - Morava 1:2, Trešnjevka - Levosoje 1:5, Pčinja - Vihor 3:0, Mladost (B) - Alakince, 16. aprila.