Mungosi “opasni” po Vranje

Lokalni sport - Četvrtak 16.10.2014 - 05:34

Vranje - Futsaleri Vranja izgubili su, u 4. kolu Prve futsal lige Srbije, u Zemunu od ekipe Mungosa, sa 4:3 iako su na poluvremenu vodili sa 2:0.

KMF Vranje KMF Vranje

Utakmica je odigrana u Hali Šumice pred oko 200 gledalaca.

Vranjanci su bolje odigrali prvo poluvreme i golovima Danijela Stošića u 14. i Predraga Nikolića u 18. minutu stekli prednost pred odlazak na odmor.

U drugom poluvremenu, domaći tim je krenuo silovitoće i u svega  tri minutu golovima Igora Stojanovića (autogol), Nikolića (autogol) i Stankovića preokrenuo rezultat na 3:2.

Da su Mungosi vrlo blizu pobede nagovestio je Dević golom u 31. minutu, ali Vranje se vratilo je smanjilo na konačnih 4:3 pogotkom Nikolića u 34. minutu. Mungosi su uspeli da kraja utakmice sačuvaju prednost i osvoje tri vredna boda.

Za Vranje su igrali: Tasić, Nikolić, Stojanović, Stošić, Krstić, Dodić, Stevanović i Stanojević.

Rezultati 4. kola: Ekonomac – Kopernikus 1:0, Novi Pazar - SAS Maksbet 6:2, Kalča - Nova Pazova 7:1, Vintersport – Smederevo 3:1, Mungosi – Vranje 4:3, Fontana – Bečej 1:3.