Penal presudio Dinamu

Lokalni sport - Nedelja 19.10.2014 - 09:37

Vranje – Fudbaleri Dinama izgubili su, u 10. kolu Srpske lige Istok, u Zaječaru od ekipe Timoka, sa 2:0, ali su i dalje najozbiljniji kandidat za prvo mesto i osvajanje titule jesenjeg pravka.

FK Dinamo, Foto Sportski žurnal FK Dinamo, Foto Sportski žurnal

Prema izveštačima, Zaječarci su bili bolji i imali više izglednih prilika, mada su i fudbaleri Dinama imali svoje šanse preko Simonovića.

Fudbaleri Timoka su poveli u 41. minutu, nakon kornera koji je izveo Stefan Stojiljković. Igrač domaćih Andrejević poluvolejom zakucao je loptu u rašlje gola golmana Jevtića.

U 50. minutu, sudija Milan Milutinović iz Svrljiga svirao je penal sa domaćina. Nakon ubačene lopte u šesnaesterac iz kornera Vladan Videnović je oborio na zemlju vukavši rukama štopera domaćih Vasiljevića.

Siguran izvođač jedanesterca bio je Stefan Stojiljković i to je bilo 2.0 za Timok.

U 88. minutu siudija Milutinović je iskuljičio štopera Dinama Vidanovića.

Za Dinamo su nastupili: Jevtić, Krstić, Stojanović, Miloš Kostić, Vidanović, Petrović (od 46. Stajić), Stojiljković (od 57. Anđelković), Ž.Stanković, Simonović, Marko Kostić, Lazarević (od 77. Tasić).

U narednom 11. kolu fudbaleri Dinama dočekuju ekipu Đerdapa iz Kladova.

Ozren - Radnički (P) 0:0, Timočanin – Sloga, nedelja, 19. oktobar, Trstenik PPT - Hajduk Veljko 2:0, OFK Bor - Sinđelić, Timok – Dinamo 2:0, Đerdap - Tabane 1970 2:1, Radnički (S) – Radan 1:0, Kopaonik - Car Konstantin, nedelja, 19. oktobar
Timok    10    6    2    2    22:11    20
Trstenik PPT    10    6    2    2    16:8    20
Radnički (P)    10    5    4    1    21:7    19
Dinamo    10    6    1    3    14:10    19
Radan    10    5    3    2    16:7    18
Car Konstantin    9    5    1    3    17:10    16
Timočanin    9    5    0    4    9:9    15
OFK Bor    9    4    2    3    12:12    14