Pobeda Radnika na pripremama

Lokalni sport - Četvrtak 26.01.2017 - 11:34

Vranje - Prva kontrolna utakmica Radnika u okviru priprema za nastavak sezone u Super ligi Srbije završena je pobedom od 4:0 nad Radničkim iz Pirota.

Četiri gola u Mreži Piroćanaca. Foto: FK Radnik Četiri gola u Mreži Piroćanaca. Foto: FK Radnik

Na veoma niskoj temperaturi pred oko stotinu gledalaca Radnik je postavio konačan rezultat još pre kraja prvog poluvremena.

Bratislav Živković, trener Radnika, iskoristio je ovaj susret za dve postavke tima, izmene čitavog sastava u oba poluvremena kako bi isprobao sve igrače.

Golove
za Radnik postigli su Zlatanović u 3. minutu, Kereme u 19., a potom i Žakula u 39. i 42.minutu.