Pobeda Radnika nad Pazarom

Lokalni sport - Subota 24.10.2015 - 22:10

Vranje - Posle pet vezanih remija, fudbaleri Radnika iz Surdulice konačno su ostvarili pobedu, savladavši na svom terenu sa 2:0 ekipu Novog Pazara.

Dugo čekana pobeda Radnika. Foto:Twiteer FK Radnik Dugo čekana pobeda Radnika. Foto:Twiteer FK Radnik
Radnik je poveo već u 14. minutu, golom Stojanovića. Isti igrač je i u 29. minutu postigao pogodak, ispostaviće se za konačan ishod meča.

Ono što je obeležilo ovu utakmicu je i isključenje šefa stručnog štaba gostiju Mladena Dodića krajem prvog poluvremena.

Ovom pobedom Radnik je pobegao sa dna tabele Super lige Srbije, na 13. mesto sa osvojenih 14. bodova.