Polovičan uspeh Vranjanaca

Lokalni sport - Sreda 21.10.2015 - 09:21

Rukometaši Vranja 1957 pobedili su u utakmici 4. kola Druge lige - Istok, dok su rukometašice i treći put poražene u istom rangu takmičenja ženske rukometne lige.

Rukometaši Vranja nezaustavljivi. Foto: Frank Nürnberger Rukometaši Vranja nezaustavljivi. Foto: Frank Nürnberger
Vranjski rukometaši su na gostovanju u Jagodini savladali istoimenu ekipu rezultatom 35:23, na poluvremenu 17:12.

U narednom kolu Vranjanci na svom terenu dočekuju drugoplasiranu ekipu Jastrebca.

Vranjancima je ovo bila četvrta pobeda u prvenstvu, tako da su zauzeli prvo mesto na tabeli osvojivši maksimalnih 8 bodova.

Sa druge strane, rukometašice su ovu sezonu počele porazima.  Ženski rukometni klub Vranje i posle tri kola nema osvojen bod.

Vranjanke su na gostovanju u Nišu poražene od domaće ekipe Naisa II sa 37:24, na poluvremenu 21:12.

ŽRK Vranje je na poslednjem mestu, a u narednom kolu gostuje ekipi Mladost 1949 u  Zaječaru.