Poraz Radnika na Karaburmi

Lokalni sport - Sreda 12.08.2015 - 21:22

Vranje – Radnik iz Surdulice poražen je sa 3:0 od ekipe OFK Beograda u utakmici petog kola Super lige Srbije.

OFK iskoristio svoje šanse FOTO Zvaničan sajt OFK-a OFK iskoristio svoje šanse FOTO Zvaničan sajt OFK-a

OFK Beograd je poveo već u 9. minutu preko Ivice Jovanovića, koji je  primio dubinsku loptu i lob udarcem savladao golmana Bojana Šejića.

U 53. minutu Zlatko Liščević je postigao drugi gol za OFK. Radnik je pokušao da napada, najpre iz prekida. Surduličani su imali i nekoliko prilika za gol, ali je izostala realizacija.

Konačan rezultat za OFK Beograd u 74. minutu, postavio je Branimir  Subašić, novi napadač OFK Beograda.