Porazi Dinama i Radnika

Lokalni sport - Subota 29.08.2015 - 21:08

Fudbaleri Dinama iz Vranja poraženi su od Loznice sa 3:1 u utaknmici trećeg kola Prve lige Srbije.Ni Radnik iz Surdulice nije imao sreće u osmom kolu Super lige.

Loš dan za južnosrpski fudbal. Foto: FK Radnik Loš dan za južnosrpski fudbal. Foto: FK Radnik

Na domaćem terenu pretrpeo je poraz od ekipe Voždovca, takođe  rezultatom 3:1.

Iako je Radnik poveo u 22. minutu preko Lazara Arsića, gosti su pred kraj prvog poluvremena u 42. minutu izjednačili golom Marka Adamovića.

Odita Obiora Emanuel postiže dva gola, u 63. i 69. minutu, za konačnih 3:1 za Voždovac.

Nakon osam odigranih utakmica, Radnik se nalazi na pretposlednjem 15. mestu.

Dinama je u nešto boljoj situaciji, nalazi se na 11. mestu, od 16 timova u Prvoj ligi, iako se očekuju rezultati još dve utakmice u ovom rangu takmičenja.