Prvi superligaški bod Radnika

Lokalni sport - Nedelja 19.07.2015 - 09:18

Vranje – Fudbaleri Radnika iz Surdulice igrali su nerešno 0:0 u gostima sa Spartakom iz Subotice.

Veoma značajan bod u gostima. Foto: FB Radnik Veoma značajan bod u gostima. Foto: FB Radnik

U utakmici koja predtsavlja  istorijski trenutak za južnosrpski fudbal, s obzirom na to da se jedna ekipa iz Pčinjskog okruga našla u Superligi, bod sa gostovanja u Subotici, izuzetno je značajan za debitanta iz Surdulice, ocenjuju poznavaoci fudbala.

Stručni štab je zadovoljan  bodom u debitantskoj utakmici Surduličana u Superligi Srbije, kažu u klubu.

U prvom poluvremenu obe ekipe su igrale dobro. Bilo je nekoliko šansi za gol na obe strane. Načinjeno je dosta faulova i grubih startova.

U nadoknadi vremena, u 91. minuta, levi bek Radnika Miloš Milovanović promašio je izglednu šansu  za gol.

U narednomm kolu, Radnik kod kuće igra sa Vojvodinom.