Radnik “melje” redom

Lokalni sport - Nedelja 31.08.2014 - 00:45

Vranje – Fudbaleri Radnika pobedili su, u 2. kolu Prve fudbalske lige Srbije, u Užicu ekipu Jedinstva puteva, sa 2:0 i najavili borbu sa sam vrh tabele.

FK Radnik, Foto : Baranin, levo FB FK Radnik, Foto : Baranin, levo FB

Surduličani su poveli u 10. minutu, Baranin je rukom ubacio loptu iz auta u šesnaesterac gostiju, a Jovanović nadskočio čuvara i glavom zakucao loptu u mrežu.

Drugi gol je majstorstvo beka Milovanoviča koji je u 73. minutu iz slobodnog udarca sa oko 25 metara udalejnosti savladao golmana domaćih Marinkovića.

Nakon tri odigrana kola, ekipa Radnika je na 2. mestu sa sedam osvojenih bodova i gol razlikom 6:0.

U 4. kolu, Surduličani na svom terenu dočekuju ekipu Slobode iz Užica.

Strelci: Jovanović u 10 i Milovanović u 73. minutu za Radnik.

Užice: Gledalaca: 500, Sudija. Slaviša Radovanović (Laćarak)., Žuti kartoni: Ajković, Božović (Jedinstvo putevi). Ilić (Radnik).

Jedinstvo putevi: Marinković, Božović, Joksimović (od 41. Glišović), Đurić (od 76. Gajić), Gojković, Orahovac, Arsić, Čančarević, Ajković, Tutnjević (od 60. Janković), Isidorović.

Radnik: Šejić, Ilić, Milovanović, Krstić, Baranin, Owsu Samuel (od 55. M.Petrović), N. Stojanović, Ristić, Jovanović (od 78. A.Stojković), F. Stojanović, Jeremić (od 89. Simović).