Radnik nastavlja sa pobedama

Lokalni sport - Ponedeljak 30.03.2015 - 06:09

Vranje - FK Radnik zabeležio je još jednu pobedu u nizu, savladavši ekipu Slobode iz Užica sa 2:1 u 19. kolu Prve lige Srbije, poluvreme 1:1.

Sa ranijih utakmica, foto: Arhiva OK Radio Sa ranijih utakmica, foto: Arhiva OK Radio

Strelci za Radnik su Predrag Lazić u 20. i Milan Milovanović u 63. minutu iz penala.

Surduličani su u nastavku prolećnog dela prvenstva bez poraza u četiri kola sa četiri pobede.

FK Radnik kao lider Prve lige Srbije čvrsto korača prema Super ligi Srbije.

U narednom kolu Radnik dočekuje Sinđelić iz Beograda. Utakmica se igra 4. aprila od 14 i 30 časova.

FK Radnik i dalje je čvrsto na liderskoj poziciji Prve lige Srbije sa 42 boda, drugi je Metalac iz Gornjeg Milanovca sa 39, a na trećoj poziciji je Javor Matis iz Ivanjice sa 35 bodova i utakmicom manje.