Radnik pevajući iz Novog Sada

Lokalni sport - Petak 06.11.2015 - 23:32

Vranje - Fudbaleri Radnika iz Surdulice savladali su u Novom Sadu Vojvodinu sa 3:2 u utakmici 17. kola Super lige.

Detalj sa meča FOTO zvanični sajt Vojvodine Detalj sa meča FOTO zvanični sajt Vojvodine

Domaćin je poveo u 20. minutu golom Lazara Zličića, ali je izjednačio Samjuel Ovusu samo dva minuta kasnije nakon asistencije Krstića.

U 53. minutu Radnik je poveo preko Slaviše Stojanovića, koji je bio precizan iz penala.

Sa 3:1 Radnik je poveo u 69. minutu pogotkom Lazara Arsića nakon solo prodora.

Konačan rezultat postavio je Aleksandar Stanisavljević u 83. minutu.

Ono što je obeležilo ovaj meč je gusta magla, pa je drugo poluvreme bilo odigrano u uslovima slabe vidljivosti.

Sa 20 bodova Radnik je trenutno na 10. poziciji, a u narednom kolu Surduličani dočekuju Rad.