Radnik sigurno ka tituli

Lokalni sport - Nedelja 17.05.2015 - 08:17

Vranje - Surduličani su u Petrovcu na Mlavi utakmicu sa Slogom odigrali nerešeno 1:1.

Sloga je povela u 35. minutu, a pogotkom Miloša Milovanovića u 79. minutu Radnik je izjednačio na 1:1.

Kolo pre kraja prvenstva Radnik je i dalje lider na tabeli Prve lige Srbije sa 61 bodom, drugoplasirani je Javor Matis sa 58, a trećeplasirani Metalac sa 55 bodova.

U poslednjem kolu naredne nedelje Surduličani dočekuju Metalac iz Gornjeg Milanovca.

Radniku pobeda, ali i nerešeni rezultat odgovaraju kako bi osvojio titulu šampiona Prve lige Srbije i proslavio ulazak u Jelen Super ligu Srbije.

Dva kola pre završetka prvenstva Radnik se pobedom nad Inđijom plasirao u Jelen Super ligu Srbije.