Radnik TRIJUMFOVAO U Beogradu

Lokalni sport - Subota 16.04.2016 - 22:49

Vranje - Radnik iz Surdulice trijumfalno je počeo takmičenje u plejofu Super lige Srbije, jer je u prvom kolu u Begradu savladao ekipu Voždovca sa 2:1.

Stadion Radnika čeka protivnike FOTO zvaničan sajt Radnika Stadion Radnika čeka protivnike FOTO zvaničan sajt Radnika

Radnik je vodio i u prvom delu, golom Lazara Arsića u 17. minutu, a sve je rešeno u 60. minutu kada  je Mutavdžić ponovo savladao golmana domaćih.

Poraz Voždovčana samo je uspeo da ublaži Saša Ivković u 71. minutu.

Kolo još nije završeno, ali se Radnik prema dosadašnjim rezultatima sa poslednjeg, 8. mesta popeo na sedmo, a samo dno prepustio svom subotnjem protivniku.

Naredni prema vrhu je Radnički Niš, sa bodom više od Surduličana.