Remi Radnika i Dinama

Lokalni sport - Petak 01.08.2014 - 00:13

Fudbaleri srpskoligaša Dinama iz Vranja i prvoligaša Radnika iz Surdulice odigrali su kontrolnu utakmicu nerešeno 1:1 po sparnom i teškom vremenu za igru.

Slaba igra pred početak sezone Slaba igra pred početak sezone

Utakmica sa malo trčanja i zalaganja nije mogla da pokaže trenutnu snagu oba protivnika.

Činjenica je da su ekipe, ako se gleda igrački kadar, jače od prošle sezone, ali neefikasnost će biti glavni problem.

Surduliučani su delovali zrelije, ali umornije, verovatno što su se tek vratili sa napornih priprema sa Vlasinskog jezera.

Vranjanci su, pak, uspeli da pariraju u polju, ali su bili, gotovo, bezopasni u napadu. Od pojačanja nije igrao iskusni špic Milan Lazarević.

Fudbaleri Radnika su prvo poluvreme rešili u svoju korist golom  Jovanovića u 40. minutu, a 10 minuta pre kraja izjednačio je Milić.

Dinamo: Jeftić, A.Krstić, Miloš Kostić, Vidanović, Z.Stanković, M.Ž.Tasić, Marko Kostić, Ž.Stanković, Vojinović, Simonović, Petrović.

Igrali su još: Danić, Džemailji, Stojiljković, Nikolić, Stojanović, M.J.Tasić.

Radnik: Šejić, Krstić, Ilić, Baranin, Milovanović, Pejčić, N. Stojanović, Ristić, F.Stojanović, Jovanović, M.Petrović.

Igrali su još: Rajković, Milutinović, N. Petrović, Stojković, Samuel.