RK VRANJE: Totalna dominacija

Lokalni sport - Ponedeljak 16.11.2015 - 11:21

Rukometaši Vranja 1957 ostvarili su osmu pobedu u ovoj sezoni, u utakmici Prve lige Istok, savladavši na domaćem terenu ekipu Aleksinca sa 31:23, poluvreme 15:16.

Osam pobeda u osam utakmica. Foto: Sportski savez Osam pobeda u osam utakmica. Foto: Sportski savez
Prvo poluvreme gosti iz Aleksinca su rešili u svoju korist sa jednim golom prednosti jer su vodili tokom čitavih dvadeset minuta.

U drugom delu meča gosti su igrali ravnopravno samo do rezultata 17:17, a ubrzo je rezultat bio 25:17 za Vranjance.

Najefikasniji u domaćem sastavu bili su Pupavac sa 8 i Dabetić sa 7 golova, dok je Aleksinac predvodio Ristić sa 7 pogodaka.

U narednom kolu Vranje 1957 gostuje u Zaječaru ekipi Mladost 1949.

Vranjanci  i nakon ovog kola ostaju lideri na tabeli sa 16 bodova, ostvarivši osam pobeda u svih osam utakmica.