Rukometaši Vranja pobedili BSK Hebu

Lokalni sport - Četvrtak 06.11.2014 - 07:58

Rukometaši Vranja 1957 su u drugom kolu Kupa pobedili BSK Hebu iz Bujanovca sa 36:27.

U prvom poluvremenu golman Vranja 1957  Tasić i BSK Hebe Tašković imali su po sedam  odbrana.

Na poluvremenu je bilo šest golova razlike za Vranje 1957, da bi do kraja meča ta prednost narasla na devet golova.

Najefikasniji u ekipi Vranja 1957 bili su Stamenković, Dabetić i Anđelić sa  po šest golova, dok su timu BSK Hebe po osam pogodaka postigli S.

Tašković i Veljković.  BSK Heba imala je dva isključenja, dok domaći tim Vranja 1957 nije imao isključenih igrača.

Dosuđena su četiri  sedmerca, tri za Vranje 1957, a jedan za BSK Hebu.  U okviru prvenstvenog takmičenja u Prvoj ligi grupe Istok, rukometaši

Vranja u subotu u gostima igraju utakmicu sa Borom.

Vranje 1957 nalazi se na šestom mestu na tabeli sa osvojenih osam bodova.