Silni kadeti Dinama

Lokalni sport - Ponedeljak 06.10.2014 - 11:57

Kadeti Dinama iz Vranja pobedili su, u redovnom kolu kadetske lige regiona istočne Srbije, ekipu Dubočice 1923 iz Leskovca sa 3:0.

Sa mečeva kadeta Dinama Sa mečeva kadeta Dinama

Mladi vranjski fudbaleri, koje predvodi Dragan Mladenović Daci, bili su bolji tokom cele utakmice, više su želeli pobedu od gostiju i nakon velike borbe do tri boda stigli u drugom poluvremenu.

Sudija Danijel Ristić iz Vranja sa svojim pomoćnicima Danijelom Novkovićem i Milanom Milićem dobro je odsudio utakmicu. Delegat je bio Boban Spasić.

Golove za kadete Dinama postigli su: Nikola Stajić u 52, Aleksa Jovanović u 67. i Marko Hristić u 85. minutu.

Za kadete Dinama nastupli su: Stefan Dodić, Bogdan Ristić, Igor Krstić, Miljan Stajić, Nikola Milenković, Vukašin Cvetković, Stefan Jevtić, Aleksa Jovanović, Aleksandar Arsić, Marko Hristić, Vasilije Spasić.

Igrali su još: Aleksandar Anđelković, Strahinja Ristić, Stefan Đorđević, Jovan Đorđević, Luka Arsenović, Viktor Nikolić, Nikola Tomić..