Vranjski kik bokseri u reprezentaciji

Lokalni sport - Utorak 22.09.2015 - 11:15

Proteklog vikenda je u Loznici održano Državno prvenstvo A klase i disciplini lou kik koje je bilo i izbornog karatktera za sastav reprezentacije za predstojeće Svetsko prvenstvo. Iz dva vranjska kluba učestvovala su četiri takmičara.

Pripreme reprezentacije počinju u oktobru. Foto: Sportski savez Pripreme reprezentacije počinju u oktobru. Foto: Sportski savez

Milica Mirković je u kategoriji do 48 kilograma osvojila srebrnu medalju i izborila mesto u selekciji Srbije, kao i Fazlija Redžepi koji je u kategoriji do 57 kg osvojio zlatnu medalju.

Ivana Davidović u kategorije do 56 kilograma je izgubila polufinalnu borbu i osvojila bronzu, dok je Slađan Dragišić, u kategoriji do 71 kilograma ostao bez medalje.

Pripreme nacionalne selekcije počinju 7. oktobra na Tari i trajaće dve nedelje.