Vranjski skijaši zapaženi i na Mokroj Gori

Lokalni sport - Ponedeljak 02.02.2015 - 11:11

Vranje - Na međunarodnoj trci održanoj na Mokroj Gori prethodnog vikenda takmičari Ski kluba Besna Kobila postigli su zapažene rezultate.

Mila Stošić u kategoriji deca bila je 12., a Andrija Đorđević je u kategoriji mlađi cicibani zauzeo 10.mesto.

- Oboje naših takmičara u trkama za Alpski kup Srbije koji se boduje za državno prvenstvo zauzeli su osmo mesto, dok Despot Spasić nije uspeo da završi trku.

S obzirom na konkurenciju i rang takmičenja svi u klubu su veoma zadovoljni postignutim rezultatima – kaže Đorđe Dedinac, direktor Ski kluba Besna Kobila.

Učešće je uzelo 120 takmičara iz 15 klubova iz Srbije, dva kluba iz  Bosne i po jedan klub iz Crne Gore i Makedonije.