Zlato i srebro za vranjske kik boksere

Lokalni sport - Ponedeljak 23.03.2015 - 07:34

Vranje - Vranjski kik bokseri na Prvenstvu centralne Srbije u disciplini lajt kontakt u svim uzrasnim kategorijama u Kladovu osvojili su jednu zlatnu i tri srebrne medalje.

Zlato i srebro za vranjske kik boksere, foto: Igor Mladenović Zlato i srebro za vranjske kik boksere, foto: Igor Mladenović

Zlatnu medalju osvojila je Milica Mirković u kategoriji seniora do 50 kilograma. U istoj kategoriji do 57 kilograma Fazlija Redžepi osvojio je srebrnu medalju.  Srebrne medalje pripale su  i Milošu Cvetkoviću u kategoriji do 69 kilograma i kadetu Marku Dinčiću u kategoriji do 57 kilograma.

Iz dva vranjska kluba, Vranje i Junior takmičilo se pet kik boksera.

Igor Mladenović, trener kik boks kluba Vranje kaže da je konkurencija  na Prvenstvu centralne Srbije bila izuzetno jaka sa 83 takmičara iz 11 klubova.