Zlato za Redžepija

Lokalni sport - Utorak 30.06.2015 - 10:24

Fazlija Redžepi, kik bokser iz Vranja, u dresu reprezentacije Srbije osvojio je zlatnu medalju u seniorskoj konkurenciji u kategoriji do 57 kilograma, na Balkanskom prvenstvu koje je održano u Nišu.

Foto Sportski savez Grada Vranja Foto Sportski savez Grada Vranja

Srebrne medalje osvojili su Radomir Nedeljković u kategoriji do 67 kilograma i Ivana Davidović, do 52 kilograma.

U juniorskoj konkurenciji srebrne medalje su osvojili Milica Mitrović, u kategoriji do 48 kg, Marijana Simonović, do 56 kg i Marko Dimčić do 57 kg.

Na Balkanskom prvenstvu u kik boksu u sastavu reprezentacije Srbije, učestvala su šest takmičara iz dva vranjska kluba.