Partizan pobedom vratio četiri boda

Nacionalni sport - Subota 14.03.2015 - 21:27

Fudbaleri Partizana pobedili su Rad u Humskoj sa 2:0, u poslednjoj utakmici 19. kola Jelen Superlige.

StarSport StarSport

Ekipa Marka Nikolića je drugom uzastopnom pobedom vratila četiri boda prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu na čelu tabele.

Crno-beli su protiv Rada rutinski slavili, pošto su golove postigli na vreme. Mrežu gostiju načeo je Nikola Drinčić iz slobodnog udarca u 31. minutu, a konačan rezultat postavio je njegov imenjak Ninković u petom minutu drugog dela.

Partizan je bio bolji rival od Rada taman za ova dva gola. Gosti su veoma dobro počeli, u prvoj četvrtini meča bili su možda i bolji rival, ali u nastavku je Partizan ipak pokazao kvalitet i ostvario je drugu prolećnu pobedu.