Ilić obeležio trijumf Partizana

Nacionalni sport - Nedelja 30.03.2014 - 18:13

Fudbaleri Partizana savladali su OFK Beograd sa 2:0 u gostima, u meču koji je obeležio kapiten "crno-belih" Saša Ilić.

Starsport Starsport

Ilić je u 56. minutu duplirao prednost gostiju i tako postao najbolji strelac u istoriji Partizana sa 119 golova, prestigavši Stjepana Bobeka.

Pre Ilića, sopstvenu mrežu pogodio je Nikola Vasiljević na samom kraju prvog poluvremena, posle centaršuta Drinčića iz kornera.

Izabranici Marka Nikolića ovim trijumfom ponovo su se približili na bod Crvenoj zvezdi, koja je u subotu deklasirala Voždovac sa 5:1.