JSL: Zvezda pobedila u Jagodini

Nacionalni sport - Nedelja 01.03.2015 - 20:04

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Jagodinu u gostima 3:2, u poslednjoj utakmici 17. kola Jelen Superlige.

StarSport StarSport

Ekipa Nenada Lalatovića je tako iskoristila kiks Partizana i smanjila prednost crno-belih na samo četiri boda.

Za razliku od duela protiv Radničkog u Nišu, trener crveno-belih odlučio je da meč počne sa dva napadača i to je urodilo plodom, iako je i Jagodina mogla barem do boda.

Zvezda je na poluvremenu vodila sa 2:0 posle golova Lazovića u 15. i Kataija u 26. minutu, ali početkom drugog poluvremena Parker je promašio penal za 3:0 i tako propustio priliku da reši pitanje pobednika.

Jagodina je do izjednačenja stigla u samo četiri minuta. U 61. minutu smanjio je Šušnjar, u 65. izjednačio je Jovančić, ali do kraja meča domaćin nije uspeo da sačuva svoju mrežu.

Odlučujući trenutak dogodio se u 80. minutu, posle centaršuta Lazovića lopta je prevarila golmana Jagodine i crveno-beli su osvojili izuzetno važna tri boda.