Kasalica Zvezdin spasilac

Nacionalni sport - Subota 15.03.2014 - 20:18

Golom rezerviste Filipa Kasalice u 75. minutu fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Radnički iz Kragujevca sa 1:0 u 19. kolu Jelen Superlige.

Starsport Starsport

Ekipa Slaviše Stojanovića je tako stekla četiri boda prednosti u odnosu na drugoplasirani Partizan koji svoj meč igra u nedelju protiv Rada.

Zvezda se pred 22.500 gledalaca mučila da probije odbranu borbenih Kragujevčana tokom svih 90 minuta, u prvom poluvremenu Miloš Ninković je iz sumnjivo dosuđenog penala pogodio stativu, a nekoliko velikih šansi promašio je Dragan Mrđa.

Ni Abiola Dauda nije bio previše raspoložen na ovom meču, ali jeste njegova zamena Filip Kasalica koji je golom u 75. minutu doneo vredna tri boda ekipi iz Ljutice Bogdana.