Partizan blistao

Nacionalni sport - Nedelja 19.04.2015 - 19:03

Fudbaleri Partizana pobedili su Mladost iz Lučana kod kuće sa 3:0 (2:0) u poslednjem meču 23. kola Jelen Superlige Srbije.

StarSport StarSport

Meč je rešen već u prvih dvadesetak minuta – Saša Marković doneo je vođstvo crno-belima u desetom minutu, Šaponjić ga je duplirao u 17, a konačni rezultat postavio je Živković u 57. minutu.

Partizan je prvi sa pet bodova više od drugoplasirane Crvene zvezde, pred ’večiti derbi’ koji je na programu u narednoj rundi.

Crno-beli su pružili najbolju partiju ovog proleća, a pobeda je lako mogla da bude i ubedljivija, pošto su uz tri gola domaći i dva puta pogodili prečku, uz još nekoliko propuštenih odličnih šansi.