Partizanu samo bod

Nacionalni sport - Sreda 29.10.2014 - 19:33

Fudbaleri Partizana i OFK Beograda odigrali su u Humskoj nerešeno 1:1 u zaostaloj utakmici 7. kola Jelen Superlige.

Starsport Starsport

Crno-beli su tako u samo tri dana ispustili pet bodova, pošto su prethodno poraženi u Jagodini.

Ekipa Marka Nikolića se vratila na čelo tabele, ali samo zbog bolje gol razlike oid Vojvodine koja takođe ima 25 bodova. Crvejna zvezda je treća sa dva boda manje.

OFK Beograd poveo je u Humskoj golom Dražića u 39. minutu, a konačan rezultat postavio je Lazović u 63. minutu. Gosti su meč uzavršili sa desetoricom pošto je u poslednjem minutu drugi žuti karton zaradio Antonov.