Zvezda nadigrala Jagodinu

Nacionalni sport - Subota 16.08.2014 - 23:27

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Jagodinu pred 12.718 gledalaca na svom terenu sa 3:0, u 2. kolu Jelen Superlige.

Starsport Starsport

Šampion Srbije odigrao je veoma dobru utakmicu protiv osvajača Kupa, a duel je obeležio kapiten crveno-belih Nenad Milijaš.

On je u 37. minutu postigao fantastičan gol iz slobodnog udarca, a bio je i asistent kod trećeg pogotka Darka Lazovića u 66. minutu.

Strelac drugog gola bio je Đorđe Rakić u 47. minutu. Zvezda sada posle dva kola ima maksimalnih šest bodova uz gol razliku 5-0, dok Jagodina posle prve dve runde ima samo jedan bod.