Gol Tošića u moskovskom derbiju

Svetski sport - Nedelja 17.05.2015 - 13:49

Fudbaleri moskovskog CSKA deklasirali su u gostima gradskog rivala ekipu Spartaka sa 4:0, a pobedi je doprineo i srpki fudbaler Zoran Tošić.

StarSport StarSport

On je postigao treći gol na meču u 30. minutu kada mu je saigrač u padu glavom loptu mu dodao, Tošić je bio pred golmanom i sa osam metara bio precizan.

Pre njega dvostruki strelac je bio Jeremenko u 10. i 22. minutu, a konačan rezultat postavio je Musa u 63. minutu.

Srpski fudbaler na terenu je proveo 84 minuta.

CSKA je četvrtom uzastopnom pobedom popeo na drugo mesto na tabeli sa 58 bodova, jednim manje od Krasnodara koji ima i meč manje.

Spartak se nalazi na šestom mestu sa 43 boda. Do kraja sezone u ruskoj Premijer ligi ostala su još dva kola, a Zenit je već obezbedio trofej.