Maestro Mesi nokautirao Bajern!

Svetski sport - Sreda 06.05.2015 - 21:46

Fudbaleri Barselone dobili su Bajern 3:0 (0:0) u prvom meču polufinala Lige šampiona na svom Nou Kampu.

Bavarci su defanzivnom taktikom odolevali Kataloncima do poslednjih 15 minuta, a onda ih je Lionel Mesi sa dva pogotka u tri bacio u nokdaun.

Izgledalo je da se domaćin zadovoljio sa dva gola prednosti, a onda su u četvrtom minutu nadoknade vremena Mesi i Nejmar sjajno kombinovali te golom Brazilca nokautirali Bajern.

U prvom polufinalnom duelu Juventus je savladao Real Madrid 2:1 u Torinu, pa će branilac titule biti pod velikim protiskom u revanšu na Santjago Bernabeuu.