Steaua remizirala pred Partizan

Svetski sport - Nedelja 26.07.2015 - 08:23

Fudbaleri Steaue odigrali su nerešeno 1:1 sa Klužom u trećem kolu rumunskog šampionata.

Fudbaleri Partizana igraće protiv Steaue. Foto: Wikipedia Fudbaleri Partizana igraće protiv Steaue. Foto: Wikipedia

Ekipa Steaue u sredu dočekuje Partizanu u prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Rumunski šampion loše je počeo i gubio je na poluvremenu posle gola Tijaga Lopesa u 16. minutu. U nastavku je domaćin stigao do boda golom Tudoriea u 57. minutu.

Steaua posle tri odigrane runde u Rumuniji ima pobedu i dva remija.

Sastav protiv Kluža: Florin, Rapa, Karp, Toska, Giljerme, Tahar, Neagu, Enseanu, Hamrun, Janku, Tudorie.