Maksimalni Partizan opet na vrhu

Nacionalni sport - Nedelja 21.09.2014 - 18:11

Fudbaleri Partizana vratili su se na prvo mesto Jelen Superlige, pošto su bez previše problema slavili na gostovanju kragujevačkom Radničkom – 3:0 (2:0).

Starsport Starsport

Aktuelni vicešampion Srbije je tako zadržao maksimalan učinak i posle šestog kola nacionalnog šampionata i ponovo izbio na čelo tabele.

Na "Čika Dači" je sve praktično bilo gotovo posle petnestak minuta igre, uz dva gola Petra Škuletića. On je najpre realizovao penal u 11. minutu, da bi sedam minuta kasnije krunisao sjajnu solo akciju Petra Grbića.

U drugom delu meča nije bilo previše uzbuđenja, da bi konačan rezultat susreta postavio, rezervista, kapiten Saša Ilić u 89. minutu potvrdio sigurnu pobedu svoje ekipe.

Crvena zvezda se posle subotnjih mečeva na kratko vratila na prvo mesto trijumfom nad Novim Pazarom, a sigurna je bila i Vojvodina.