Poraz na startu

Lokalni sport - Nedelja 21.09.2014 - 11:13

Vranje – Futsaleri Vranja izgubili su, u 1. kolu Prve futsal lige Srbije, u Bečeju od istoimene ekipe, sa 2:1 u uzbudljivoj i neizvesnoj utakmici.

Foto - KMF Ekonomac, Nikolić desno Foto - KMF Ekonomac, Nikolić desno

Prvo poluvreme proteklo je u ravnopravnoj igri i završeno je bez golova.

Odlučujući momenat na utakmici desio se u poslednjem 20. minutu prvog poluvremena, kada kapiten Predrag Nikolić nije uspeo da savlada sa nekih pola metra udaljenosti od gola golmana domaćih Vadackog, koji je bravurozno intervenisao.

U nastavku, usledila je odmah kazna. Zahvaljući iskusnom Živiću Bečej je došao u vođstvo od 1:0.

Vranjanci su napadali, ali bezuspešno. U 36. minutu Živić je ponovo, nakon uigrane akcije sa saigračem Sošom,  povećao vođstvo na 2:0.

Futsaleri Vranja su se trgli, opasno napadali i preko Nikolića uspeli da smanje rezultat na 2:1, u 38. minutu.

Poslednja dva minuta donela su pregršt uzbuđenja. Domaćin je prvo promašio penal u 39. minutu, nakon traljavog šuta Lepića, a gosti su imali par zicera i samo sreća i njihova dekoncentracija u završnici spasili su domaćine od izjednjačenja.

Za KMF Vranje su nastupili: N. Tasić, Nikolić, Stošić, Stevanović, Dodić, Vučković, Stanojević, Janić, D. Tasić.